Jaką książkę warto podarować dziecku jako prezent pod choinkę?

Jaką książkę warto podarować dziecku jako prezent pod choinkę?

14 października 2022 Wyłączono przez Daniel

Książka jest doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka w każdym wieku. Oczywiście można wręczyć dziecku ten produkt jako dodatek do głównego upominku. Jeżeli osoba dorosła chciałaby pod choinkę podarować dziecku zdalnie sterowany samochód, klocki czy pluszaka, może dołożyć do “zestawu” małą książkę. Jakie Prezenty na święta dla dziecka ebook na pewno się sprawdzą? 

Traktor Stasia. Nauka liczenia z okienkami

Główny bohater, czyli Staś, prowadzi traktor, który ciągnie różne przyczepy z bardzo ciekawą zawartością. Książka może stanowić doskonała zabawę dla dzieci. Pozycja jest pewnego rodzaju połączeniem treningu logopedycznego, matematycznego, manualnego, a także spostrzegawczości. Oczywiście książkę mogą także przeczytać starsze dzieci. Nikogo nie powinien dziwić fakt, że nauka przez zabawę zawsze będzie przynosiła najlepsze rezultaty. 

Jesteś prawdziwym przyjacielem, Pinku!

Jak wiadomo, praktycznie każde dziecko jest w relacjach z rówieśnikami. Mogą być one gorsze lub lepsze. Książka pozwoli najmłodszym nie tylko zrozumieć poszczególne emocje, ale również poznać relacje. Dziecko będzie w stanie dzięki temu znacznie lepiej się w nich odnajdywać. Warto wiedzieć, że pozycja jest częścią serii „Jesteś ważny”

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 niezwykłych Polek

Godny uwagi jest fakt, że część dzieci może już znać wspomnianą serię. Pociechy będą miały możliwość poznania stu niezwykłych kobiet, które miały ogromny wpływ na losy całego świata. W książce wspomniano o Martynie Wojciechowskiej, Simonie Kossak czy Oldze Boznańskiej. 

Wielka Panda i Mały Smok

Jest to z kolei pozycja z podprogową mądrością życiową, która jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Warto wiedzieć, że książkę świetnie będzie się czytało także osobom dorosłym. Najmłodsi będą śledzić przygodę bohaterów, którzy w drodze do swojego celu zgubili się. W pewnym momencie zrozumieli, że znacznie ważniejsza od celu jest droga do niego. W pozycji znajduje się mnóstwo wartościowych sentencji, które dają do myślenia. 

Tagi: książki, książka, prezenty na święta dla dziecka, prezent, prezenty