Kontakt

 No comments

MoskwaMoskiewski oddział firmy Alpha Consulting specjalnie dla Państwa wygody uruchomił telefony w polskiej numeracji (strefa warszawska ) oraz polski numer faxu. Za cenę połączenia lokalnego możecie Państwo teraz w języku polskim konsultować wasze problemy, lub zadać pytanie na dowolny temat w zakresie świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Za wszystkie usługi możecie Państwo zapłacić w centrali naszej firmy w Warszawie i otrzymać fakturę VAT. Oznacza to że już w fazie planowania swoich inwestycji możecie Państwo koszty rozpoczęcia działalności w Rosji księgować w swoich rozchodach. W centralnym biurze w Warszawie możecie Państwo także uzyskać dodatkowe informacje o pełnym spektrum naszych usług.

Jeśli potrzebujecie Państwo szybkiej odpowiedzi, a nie chcecie korzystać z kontaktu telefonicznego – zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz dostepny na naszej stronie.

 

Oddział w Rosji:


Alpha Consulting Rosja
111020 Moskwa, Rosja
ul. 2-ga Siniczkina 11 biuro 126
tel. komórkowy (+7926) 650-46-19
polski tel. w Moskwie (+4822) 398-07-05
polski fax w Moskwie (+4822) 486-97-43
e-mail: info@rosja.biz.pl
Internet: www.rosja.biz.pl

Oddział Alpha Consulting Rosja – został umieszczony na liście firm consultingowych i kancelarii prawnych znajdujących sie w spisie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie. Potwierdzenie tej informacji, oraz spis takich firm możecie Państwo uzyskać, zwracając się z prośbą do Ambasady RP w Moskwie.