O firmie

 No comments

Spółka Alpha Consulting powstała w Polsce w roku 1996. Od tego czasu oferuje usługi w zakresie consultingu, usług dla biznesu, usług administracyjnych, relokacji i obrotu nieruchomościami zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Alpha Consulting jako doświadczony w tej dziedzinie doradca, przejmuje na siebie wszystkie procedury związane z usługami prawnymi dla firm i osób fizycznych, przyjazdem, zamieszkaniem, uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i rozpoczęciem pracy przez cudzoziemca zagranicą.Alfa

Ogromne zainteresowanie jakim nasi klienci obdarzyli rozwijający się rynek wschodni, spowodował dla wygody naszych partnerów uruchomienie oddział firmy w Moskwie specjalizującego się w obsłudze cudzoziemców na terenie Rosji. Jest to placówka, która spełnia wszystkie standardy naszej obsługi i zapewnia profesjonalne doradztwo i pomoc dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych rozpoczynających działalność lub pracę w Rosji. Dla wygody naszych klientów moskiewski oddział uruchomił telefony w polskiej numeracji (strefa warszawska) oraz polski numer faxu. Za cenę połączenia lokalnego możecie Państwo teraz w języku polskim konsultować wasze problemy, lub zadać pytanie na dowolny temat w zakresie świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Oddział w Rosji:
Alpha Consulting Rosja

111020 Moskwa, Rosja
ul. 2-ga Siniczkina 11 biuro 126
tel. (+7495) 580-17-13
tel. komórkowy (+7926) 650-46-19
polski tel. w Moskwie (+4822) 398-07-05
polski fax w Moskwie (+4822) 486-97-43
e-mail: info@rosja.biz.pl
Internet: www.rosja.biz.pl

Oddział Alpha Consulting Rosja – został umieszczony na liście firm consultingowych i kancelarii prawnych znajdujących sie w spisie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie. Potwierdzenie tej informacji, oraz spis takich firm możecie Państwo uzyskać, zwracając się z prośbą do Ambasady RP w Moskwie.