Oferta dla biznesu

 No comments

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie obsługi firm i przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą na terenie Federacji Rosyjskiej.

spotkanie Rynek rosyjski należy aktualnie do najszybciej rosnących rynków na świecie. Według oficjalnych rosyjskich szacunków, kilkanaście milionów tamtejszych konsumentów zarabia miesięcznie od 890 do 2100 dolarów. Rosnąca siła nabywcza Rosjan sprawia, że sieci handlowe w tym kraju rosną jak grzyby po deszczu. Rozkwit handlu w Federacji Rosyjskiej to także okazja dla polskich przedsiębiorstw . A to oznacza, że jest to rynek na którym warto być, i My możemy Wam w tym pomóc.

Usługi w zakresie pomocy podmiotom gospodarczym i przedsiębiorstwom:

  • Usługi w zakresie rejestracji i tworzenia spółek, przedsiębiorstw oraz przedstawicielstw na terenie Federacji Rosyjskiej:
  • pomoc w wyborze optymalnej formy prawnej firmy
  • pełna pomoc w zakresie uzyskania i wypełnienia dokumentów niezbędnych do rejestracji firmy
  • rejestracja spółek i innych form osób prawnych
  • rejestracja filii i przedstawicielstw zagranicznych firm
  • sprzedaż gotowych zarejestrowanych firm

Doradztwo w zakresie usług celnych dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Federacji Rosyjskiej:

  1. pomoc w rozwiązywaniu problemów celnych
  2. pomoc w zakresie wwozu samochodów pracowników firm i przedstawicielstw
  3. wwóz dóbr osobistego użytku (w przypadku pracowników firm i przedstawicielstw)

Usługi przekazu danych i łączności w dla firm i przedstawicielstw w Rosji

Podpisana umowa z dostarczycielem usług tzw. telefonii VOIP pozwalają nam zapewnić firmom ojczysty numer telefonu, bez względu na to, gdzie się znajduje się ich siedziba na całym świecie!

Specjalne oferty dla firm i przedstawicielstw w Rosji, które korzystają z połączeń międzynarodowych – podłączenie i konfiguracja telefonów w polskiej, niemieckiej, francuskiej i brytyjskiej strefie numeracyjnej na terenie Federacji Rosyjskiej
Możliwość podłączenia bezpłatnych telefonów w sieci filii przedsiębiorstwa (do kontaktu miedzy oddziałami)
Szczegóły specjalnej akcji podłaczania polskich telefonów w Moskwie możecie Państwo przeczytać tutaj…
Moskiewski oddział firmy Alpha Consulting specjalnie dla Państwa wygody uruchomił telefony w polskiej numeracji (strefa warszawska i katowicka) oraz polski numer faxu. Za cenę połączenia lokalnego możecie Państwo teraz w języku polskim konsultować Wasze problemy, lub zadać pytanie na dowolny temat w zakresie świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Za wszystkie usługi możecie Państwo zapłacić w centrali naszej firmy w Warszawie i otrzymać fakturę VAT. Oznacza to że już w fazie planowania swoich inwestycji możecie Państwo koszty rozpoczęcia działalności w Rosji księgować w swoich rozchodach. W centralnym biurze w Warszawie możecie Państwo także uzyskać dodatkowe informacje o pełnym spektrum naszych usług.

 

KONTAKT

Oddział w Rosji:
Alpha Consulting Rosja
111020 Moskwa, Rosja
ul. 2-ga Siniczkina 11 biuro 126
tel. komórkowy (+7926) 650-46-19
polski tel. w Moskwie (+4822) 398-07-05
polski fax w Moskwie (+4822) 486-97-43
e-mail: info@rosja.biz.pl
Internet: www.rosja.biz.pl

Oddział Alpha Consulting Rosja – został umieszczony na liście firm consultingowych i kancelarii prawnych znajdujących sie w spisie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Moskwie. Potwierdzenie tej informacji, oraz spis takich firm możecie Państwo uzyskać, zwracając się z prośbą do Ambasady RP w Moskwie.