Reklama w portalu Yandex.ru i tworzenie rosyjskich wersji stron www!

 No comments

Yandex Z przyjemnością informujemy, że nasza firma rozpoczęła współpracę przy kampaniach reklamowych jakie prowadzi najpopularniejsza w Rosji wyszukiwarka Internetowa www.YANDEX.ru
Od 10 października 2010 przyjmujemy zlecenia na prowadzenie reklamy kontekstowej i umieszczanie bloków reklamowych w rosyjskim Internecie za pośrednictwem www.yandex.ru.
Wszystkie nasze dane teleadresowe znajdziecie w dziale KONTAKT.

W chwili obecnej prowadzimy kampanie reklamowe w sieci YANDEX dla 5 polskich partnerów mających przedstawicielstwa lub zarejestrowane spółki w Rosji. Nasze ceny na kampanie reklamowe w www.yandex.ru są identyczne z tymi jakie otrzymują klienci rosyjscy od wyszukiwarki.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług reklamy w portalu Yandex. Zajmujemy się także pozycjonowaniem Państwa fraz i słów kluczowych w wyszukiwarce Yandex.
Yandex
Yandex.ru to największa wyszukiwarka działająca na terenie całego byłego ZSRR – utrzymująca od wielu lat role zdecydowanego lidera na rynku! Ostatni raport dotyczący pozycji serwisu Yandex wśród wyszukiwarek w Rosji daje mu 64% rynku, znacznie wyprzedając w tym zakresie Google. Będąc obecnym ze swoim biznesem w Rosji, trzeba wiec zaistnieć także w wyszukiwarce Yandex.ru
Nasze usługi – zawierają także rejestracje domeny w rozszerzeniu .ru (Rosja) oraz tworzenie rosyjskojęzycznych stron Internetowych (serwisów www) oraz jej utrzymanie na serwerze w Moskwie.

Serdecznie zapaszmy do współpracy polskie firmy zainteresowane efektywną reklamą w Yandex i szybkim wzrostem swoich pozycji w tej rosyjskiej wyszukiwarce.

MY PAŃSTWU TO ZAPEWNIMY – zatrudniamy wyłącznie rosyjskich specjalistów SEO gwarantując najwyższe rezultaty w wyszukiwarkach na terenie Rosji!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU