Rosyjski numer telefonu wreszcie dostępny dla polskich firm – nasza usługa

 No comments

Z wielką przyjemnością informujemy że od 2011 roku świadczymy unikalną usługę dla

polskich firm i przedsiębiorstw 

zainteresowanych podłączeniem 

rosyjskiego numeru telefonu (numeracja moskiewska – 499 ) na terenie Polski. 

Usługa ta pozwala Państwa firmie być zawsze dostępną dla Waszych rosyjskich partnerów biznesowych pod moskiewskim numerem telefonu. Jest to szczególnie ważne gdy Wasza firma oferuje usługi, towary i dobra skierowane do klientów, którzy znajdują się na terytorium dawnego ZSRR. Trzeba pamiętać że w przypadku zamieszczanie reklamy, ogłoszeń czy innych formach promocji w rosyjskojęzycznym Internecie – np. w portalu i wyszukiwarce Yandex – Wasi potencjalni klienci będą zawsze gotowi wykonać połączenie telefoniczne na numer moskiewski (bo nic ich to nie kosztuje) niż zastanawiać się nad drogimi połączeniami międzynarodowymi.

Wiele firm w Rosji ze względu na koszty blokuje możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych, tymczasem dzięki naszej usłudze, siedząc wygodnie w Waszym biurze w Polsce jesteście Państwo dostępni pod rosyjskim numerem telefonu (numeracja moskiewska 499) . Jak pokazuję badania zwiększa to ponad 440% szanse na wykonanie dzwonka do takiego partnera z terytorium Federacji Rosyjskiej. Moskiewski numer w Polsce podnosi także prestiż Państwa firmy i jest ukłonem w stronę Waszych rosyjskich kontrahentów lub partnerów biznesowych.

Całkowity jednorazowy koszt podłączenia rosyjskiego numeru telefonu (kod 499 Moskwa) wraz z urządzeniem VOIP = wynosi 450 PLN
cena zawiera w sobie koszt zakupu numeru (Moskwa kod 499) oraz koszt urządzenia VOIP i jego konfiguracji 

– opłata comiesięczna za utrzymane numeru (kod 499 ) Moskwa – 90 PLN

  1. Taryfikacja połączeń jest od drugiej sekundy.
  2. Wszystkie połączenia wchodzące są bezpłatne.
  3. Ceny w cenniku są podane za minutę połączenia.

             

        KOSZT POŁĄCZEŃ do Rosji 

ABY PODŁĄCZYĆ ROSYJSKI NUMER TELEFONU W SWOIM POLSKIM BIURZE – PROSIMY O KONTAKT Z NASZA FIRMĄ: